• Najlepszy serwis drukarek, notebooków, terminali POS i ploterów w Warszawie. Szybka realizacja, atrakcyjne ceny. Pogotowie komputerowe Warszawa

O firmie

W każdej firmie znajduje się urządzenie biurowe, które jest podstawowym narzędziem pracy. To od jego poprawnego działania zależy, czy Państwa praca będzie przebiegała bezproblemowo. A ponieważ urządzenia psują się gdy są najbardziej potrzebne, niech ten problem stanie się naszym problemem.

Od samego początku jesteśmy nastawieni na wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, notebooków, komputerów MAC i zasilaczy awaryjnych UPS.

Ponad 20 letnie doświadczenie sprawiło, że jakość oraz indywidualne podejście i profesjonalne wykonanie powierzonej nam usługi jest naszym atutem. Natychmiastowa reakcja na zgłoszenie oraz naprawa w miejscu instalacji sprzętu spowoduje, że czas naprawy będzie możliwie krótki. Jest to możliwe dzięki wypracowaniu relacji partnerskich z renomowanymi dostawcami i wysokim kwalifikacjom techników.

Naszym priorytetem jest komfort klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 9:00 do 17:00.

W celu wezwania serwisu do Państwa urządzenia prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, wysłanie maila pocztą elektroniczną na adres laserservice@laserservice.pl lub o wysłanie formularza serwisowego z naszej strony internetowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

  • wynajem drukarek
  • sprzedaż materiałów eksploatacyjnych
  • stałe umowy serwisowe

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera, który zajmie się Państwa problemami to jesteśmy do usług.